Вибір мікрохвильовки

Вибір мікрохвильовки

Сообщение Vadim » 10 янв 2018, 19:32

Моя дружина хоче на кухню мікрохвильовку. А я, почитавши відгуки в Інтернеті про них, подумую, чи треба нам вона. І радіоопромінення, і шкідливий вплив на продукти. Я розумію, що там є й цілковиті дурниці - змінення структури молекул води, перетворення вітамінів на шкідливі речовини - але занадто потужний хор негативу. Проте незважаючи на це, у всіх друзів вони є. Тому більше схиляюся до думки, що і нам вона треба. Але яку купити? Який з брендів найбезпечніший? Яка модель найекономніша? Можливо, вкажіть, де ви купували, щоб я міг порівняти ціни. Дякую!
Vadim

Игроки Игротеки: 0
Чемпион в поединках Игротеки: 0

Re: Вибір мікрохвильовки

Сообщение Nelya » 10 янв 2018, 20:36

Та не читайте ви того що пишуть. Прийміть рішення самі. А то ми стали як стадо баранів: хтось скаже: "Так!" - і всі роблять так, скаже: "Ні!" - всі проти. Стали занадто піддаватися стадному інстинкту. Негатив, який виливається на мікрохвильовки - це хор конкурентів. Весь світ користується, а в нас до цього часу шкідливість шукають. Ми собі брали LG з грилем comfy.ua/microwave-oven/brand__lg__tip_svch__gril/ Відомий бренд, який давно на ринку електроніки, славиться насамперед якістю та надійністю. По моделі, то ви повинні вибрати самі, зважаючи на те, як будете використовувати, який бюджет готові вкласти. Пройдіться по адресі, там великий вибір.
Nelya

Игроки Игротеки: 0
Чемпион в поединках Игротеки: 0

Вернуться в Услуги